Parker Collection Crossbody Bag
Rs.
₹2,775.00 Original price was: ₹2,775.00.₹650.00Current price is: ₹650.00.
SKU:
Mona B Parker Collection Crossbody Bag
Categories: Bags and Luggage, Sling & Waist Bags
Carry your tech gear in style. These tech bags are perfect for days on the go when all you need is few small essentials.
| Type: | Crossbody Sling Bag |
|---|---|
| Dimension | 20 cm W X 25 cm H X 6 cm D |
| Material | CANVAS and PU |
| Usage | These tech bags are perfect for days on the go when all you need is few small essentials |
| Color | BLACK |
Additional Information
| Personal Value | Made In India, Sustainable / Eco Friendly |
|---|---|
| Brand | |
| Color somdijgf | |
| Material | |
| Compatibility | 10.9 Inches |
| Capacity | NA |
| Compartments | 1 main Compartment |
| Dimensions | 20 cm W X 25 cm H X 6 cm D |
| Country of Origin | India |
| Warranty | NA |
| MOQ | 100 |
| Branding Option | Na |
Parker Collection Crossbody Bag
Rs.
₹2,775.00 Original price was: ₹2,775.00.₹650.00Current price is: ₹650.00.
SKU:
Mona B Parker Collection Crossbody Bag
Categories: Bags and Luggage, Sling & Waist Bags
Carry your tech gear in style. These tech bags are perfect for days on the go when all you need is few small essentials.
| Type: | Crossbody Sling Bag |
|---|---|
| Dimension | 20 cm W X 25 cm H X 6 cm D |
| Material | CANVAS and PU |
| Usage | These tech bags are perfect for days on the go when all you need is few small essentials |
| Color | BLACK |
Additional Information
| Personal Value | Made In India, Sustainable / Eco Friendly |
|---|---|
| Brand | |
| Color somdijgf | |
| Material | |
| Compatibility | 10.9 Inches |
| Capacity | NA |
| Compartments | 1 main Compartment |
| Dimensions | 20 cm W X 25 cm H X 6 cm D |
| Country of Origin | India |
| Warranty | NA |
| MOQ | 100 |
| Branding Option | Na |
RECENTLY VIEWED
NEW ARRIVALS
Parker Collection Crossbody Bag
Indus Insulated Bottle
PCP-24120 Metal Ball Pen
Stone 358
PCP-RP-24-35 ROLLER PENS
Premium Notebook – ROCA
BEST SELLERS
Cover X-Backpack Rain Cover
Regal 15.6″ Laptop Backpack
Klix RFID Wallet
Klix Pro RFID Wallet
Noble 15.6″ Laptop Backpack
LARDER Daypack
Ritzy 15.6″ Laptop Backpack
Cowl 15.6″ Laptop Backpack
Cowl 2.0 15.6″ Laptop Backpack
Wright 15.6″ Laptop Backpack
- Apparels
- Bags and Luggage
- Drinkware
- Tech
- Office
- Awards & Medals
- Login / Register
Shopping cart
Sign in
No account yet?
Create an Account

